Yılmaz’a sevgi seli | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Yılmaz’a sevgi seli08.01.2019 12:00

Yılmaz’a sevgi seli

Yılmaz’a sevgi seli


CHP Belediye Başkan Adayı Yılmaz, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. CHP’li Yılmaz’a partili partisiz her kesimden destek var


Bu haber 2352 kez okundu.

CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz'a ilgi ve destek artarak devam ediyor. Seçim ziyaretleri kapsamında gittiği yerlerde sevgi seliyle karşılanan Belediye Başkan Adayı Yılmaz, çalışkan yapısı ve dürüst kişiliği ile ilçe halkının gönlüne girmeyi başardı. Aday gösterilmesinin ardından Sivil Toplum Kuruluşları’nın yanı sıra mahalle, ev ve esnaf ziyaretleri yapan Yılmaz, kendisini cadde ve sokakta görenlerin de yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Belediye Başkan Adayı  Yılmaz'ı gören vatandaşlar, kendisini kutlayıp çalışmalarında başarı dilerken, kimileri ise '10 numara adam' şeklinde görüş belirterek sevgi gösterisinde bulunuyor.  Vatandaşlarla da uzun uzun sohbet eden Yılmaz, halkın belediyeden beklentilerini de dinliyor. Ziyaret ettiği iş yerlerinde esnafla samimi diyaloglar kuran ve yoğun ilgi ile karşılanan CHP Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Gazipaşa'yı birlik, beraberlik içerisinde daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için mücadele vereceğini  ifade ediyor.  Gelecek kuşaklara, sosyal ve kültürel yönden gelişen, ekonomisiyle kalkınan, güzel bir Gazipaşa mirası bırakmak için yola çıktığını belirten Belediye Başkan Adayı Yılmaz, "Gazipaşa, her şeyin en güzeline layık ve ben tüm bilgi birikimim ve gücümle ilçemizi daha güzel yarınlara taşımaya hazırım" dedi.

 

MART’IN SONU BAHAR

'Martın sonu bahar' sloganıyla hareket edeceklerine işaret eden Belediye Başkan Adayı Yılmaz, “31 Mart'tan sonra, siz değerli halkımızın teveccühüyle Gazipaşa'da karanlık bulutlar dağılacak ve kır çiçekleri açacak. Gazipaşa'yı yüzleri gülen insanların yaşadığı bir şehir haline getirmek ve ilçe halkının refah düzeyini arttırmak için çok çalışacağım. Çalışacağız, üreteceğiz, paylaşacağız ve ürettikçe  güçleneceğiz. İlçemizi cazibe merkezi haline getirerek, yılın 12 ayı çalışan, üreten ve kazanan bir Gazipaşa hedefliyoruz. Elimizden gelen gayreti göstererek ekip arkadaşlarımızla beraber 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı mutlu etmek ve huzurlu bir Gazipaşa oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Gittiğimiz her yerde, vatandaşlarımızın değişim istediğini görüyoruz. Gazipaşa, Anadolu'nun birçok şehrinden hizmet anlamında geri kalmış durumda. Gazipaşa’nın kayıp yıllarını telafi edeceğiz. Tüm halkımızla birlikte elele, omuz omuza, gönülden gönüle yaşanabilir bir Gazipaşa için çalışacağız. Ayrım gözetmeksizin, herkese eşit hizmet üretebilen halkın belediyeciliği anlayışı ile yola çıktık. Hizmete susamış Gazipaşa’nın çehresini değiştirmekle kalmayıp, ötekileştirmeyen ve herkesi kucaklayan olacağız. Gazipaşa’da yaşayan herkesin belediye başkanı olacağım. Gazipaşa’da yaşayan her insan bizim için çok önemli ve her insan bizim için eşittir.  Siyasi ayrım yapmadan hiç kimseyi dışlamayan, aşa-işe saygılı bir yönetim anlayışı ile birlikte yöneteceğiz. Toplumsal barışın, huzurun, kardeşliğin sözünü veriyoruz. Gazipaşa Belediyesi sınırları içinde yaşayan herkes gülümseyene kadar durmadan çalışacağız” diye konuştu.

Diğer Siyaset haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014