Kaplan: Çare var | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Kaplan: Çare var02.01.2019 12:40

Kaplan: Çare var

Kaplan: Çare var


SP İlçe Başkanı Kaplan, 31 Mart’a kadar sahada kalacaklarını belirterek, “Saadet varsa, Çare de var” dedi


Bu haber 1559 kez okundu.

SAADET Partisi (SP) Gazipaşa İlçe Başkanı Nuri Kaplan, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere Türkiye genelinde kendi adayları ile gireceklerini bir kez daha tekrar etti. SP İlçe Başkanı Kaplan, Antalya’dan Samsun’a, Edirne’den Ardahan’a tüm il ve ilçelerde kendi adaylarıyla yarışacaklarını söyledi. Genel seçimde ki ittifakın yerelde devam etmeyeceğini belirten Kaplan, “Saadet Partisi olarak yerel seçimler için sahadayız. 31 Mart’a kadar her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız” dedi.

 

HER KAPIYA GİDECEĞİZ

Gazipaşa İlçe Teşkilatı olarak, Belediye Başkan Adayı Mustafa Bacak ile sahada olacaklarını belirten Kaplan, “Saadet Partili kadroların tek bir derdi bu ülkeye, bu millete olan hizmet aşkı, hizmet sevdasıdır. Saadet Partisi, siyaseti mal ve ikbal için değil, şan ve şöhret için değil, makam ve mevki için değil, Allah rızası için yapan bir kadronun adıdır. Saadet Partisi kadroları Türkiye’nin umududur. Yılmak yok, bıkmak yok, yorulmak yok. 31 Mart’a kadar her yerde olacağız. Her sahada en aktif çalışmayı biz yapacağız. Her kapıya gideceğiz. Her eli tutacağız. Her yüreğe dokunacağız. 80 milyonu kucaklayacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, yeni bir Türkiye’ye uyanacağız. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır” dedi.

 

ÇARE SAADET PARTİSİ’DİR

Başkan Kaplan, yerel seçimlere ‘Çare Var’ sloganı ile hazırlandıklarını belirterek, “Yolsuzluğun, rüşvetin, adam kayırmanın olmadığı, yetim hakkının yenmediği temiz belediyecilik için çare Saadet Partisi’dir.  Zenginin, zadegânın değil, fakir fukaranın hakkının korunduğu bir yönetim için çare Saadet Partisi’dir. İşçinin, memurun, emeklinin, asgari ücretlinin yüzünün güldüğü, kutuplaşan değil kucaklaşan, kardeşlik yurdu bir Türkiye için çare Saadet Partisi’dir. Şartlar ve yaşanan gelişmeler ne olursa olsun hem ülkemiz hem de bütün insanlık bizim ayağa kalkmamızı beklemektedir. Bu sebeple biz bugün gelecekten umudunu kesen milyonlara 'Çare Var' diyoruz” diye konuştu.

Diğer Siyaset haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014