Değişim sesleri geliyor | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Değişim sesleri geliyor09.01.2019 13:03

Değişim sesleri geliyor

Değişim sesleri geliyor


CHP Kadın Kolları Başkanı Tunç, “Vatandaşlarımız, değişim isteğini açıkça dile getiriyor. Adayımıza ve partimize olan bu ilginin seçim sandığına da yansıyacağına inanıyorum” dedi


Bu haber 1486 kez okundu.

ZİYARET ettikleri mahallelerde büyük ilgi gördüklerini belirten CHP Kadın Kolları Başkanı Tunç, “Vatandaşlarımız, değişim isteğini açıkça dile getiriyor. Adayımıza ve partimize olan bu ilginin seçim sandığına da yansıyacağına inanıyorum” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gazipaşa İlçe Örgütü, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde kapı kapı dolaşarak Belediye Başkan Adayları Mehmet Ali Yılmaz’a destek arayışlarını sürdürüyor. Yağmur, çamur, sıcak soğuk demeden mahalle ziyaretleri gerçekleştiren CHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Tunç ve beraberindekiler çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak için çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor.  CHP’liler bu kapsamda, Pazarcı Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen partililer, vatandaşların sorunlarını dinleyerek fikir alış verişinde bulundu. CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Tunç, “Bugün Pazarcı Mahallesi’nde bir takım ziyaretler gerçekleştirdik. Evlere konuk olarak, vatandaşlarımızın belediyeden beklentilerini dinledik ve adayımız Mehmet Ali Yılmaz için destek istedik. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde ayrıca, hem mahalle halkı ile kaynaşma imkanı buluyoruz hem de varsa istek ve taleplerini dinliyoruz” dedi.

 

CHP’YE İLGİ BÜYÜK

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve ev ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Kadın Kolları Başkanı Tunç, "Gidilen evlerde parti politikalarımız, adayımızın projeleri ve halkımıza yapacağımız hizmetleri konuşuyoruz. Vatandaşlarımızın partimize ve adayımıza yaklaşımı çok olumlu. Cumhuriyet Halk Partisini bugüne kadar desteklemeyen, vatandaşlarımızdan da güzel geri dönüşler alıyoruz. Vatandaşlarımızın adayımıza ve partimize olan ilgisi bizleri memnun ediyor. Vatandaşlarımız, değişim isteklerini açıkça dile getiriyor. Bu ilginin seçim sandığına da yansıyacağına inanıyorum Hedefimiz 31 Mart’a kadar gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaktır. Seçim gününe kadar çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz. Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahı halkın belediyeciliği ile aydınlık bir Gazipaşa'ya uyanacağız” dedi.

Diğer Siyaset haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014