Yılmaz: Hedefimiz çağdaş bir Gazipaşa | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Yılmaz: Hedefimiz çağdaş bir Gazipaşa07.02.2019 12:59

Yılmaz: Hedefimiz çağdaş bir Gazipaşa

Yılmaz: Hedefimiz çağdaş bir Gazipaşa


Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Gazipaşa'ya adını veren Mustafa Kemal Atatürk gibi aynı inanç ve şevkle çalışarak, ilçeyi çağdaş bir kent haline getireceklerini belirtti. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Yılmaz, vatandaşlardan tam destek aldı.


Bu haber 1587 kez okundu.

CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz, beraberinde CHP İlçe Başkanı Ömer Güven ve ilçe yönetimi ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği'nin(ADD) yemeğine katıldı. ADD Genel Başkanı Prof. Dr. Süheyl Batum' un onur konuğu olduğu gecede, Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz'ın yanısıra Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik ile derneğe destek veren hayırsever vatandaşlara teşekkür plaketi takdim edildi. Gazipaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi düğün salonunda gerçekleşen ve yoğun katılıma sahne olan gecede alkış yağmuru altında konuşmasına başlayan Belediye Başkan Adayı Yılmaz, "Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, ulusal egemenlik temeline dayalı olarak kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin hedefi, çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmak olmuştur. Bu bağlamda adını Mustafa Kemal Atatürk’ten alan Gazipaşa’mızı Atatürk ilke ve devrimlerine inanan, Cumhuriyetin tüm değerlerine sahip çıkan insanların saygı, sevgi ve barış içinde yaşadığı çağdaş bir kent yapmayı hedefliyoruz. Geçmişte kurucumuz ve kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk hangi inançla çalıştıysa, bizlerde aynı inanç, aynı şevkle çalışarak,  Gazipaşa’yı sosyo-ekonomik gelişmişlik düzeyi, turizmi ve tarımsal üretimi ile mutluluğun yüzlere yansıdığı bir kent yapmak öncelikli hedefimiz olacak" dedi.

 

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Gazipaşa’da yaşayan herkese sahip çıkan şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceklerine bir kez daha vurgu yapan Belediye Başkan Adayı Yılmaz, "İlçemizi hep birlikte çalışan, üreten ve paylaşan bir şehir haline getireceğiz. İnsanların huzurlu ve mutlu yaşadığı, işsizliğin son bulduğu göç veren değil göç alan, bir Gazipaşa inşa edeceğiz. Vatandaşlarımız hak ettiği hizmetlere ve gülümsemeye hazır olsun. Gazipaşa'da Mart'ın sonu bahar olacak. Makam için değil, hizmet için varız Tek gayem Gazipaşa’ya en iyi şekilde hizmet etmektir. Bu hedef ve mücadelem için Gazipaşa’da yaşayan herkesin desteğini bekliyorum. Demokrasiyi özümseyen, adalete inanan, cumhuriyet değerlerine sahip çıkan, partili partisiz herkesin oyuna talibim.  El ele gönül gönüle, hep birlikte başaracağız" diye konuştu. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Yılmaz, vatandaşlardan tam destek aldı.  

 

BATUM'DAN YILMAZ'A BAŞARI DİLEĞİ

Bu arada, Gazipaşa'ya bir dizi etkinliklere katılmak için gelen ADD Genel Başkanı Prof. Dr. Süheyl Batum, CHP İlçe Örgütü'nü ziyaret etti. CHP Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz ve partililerle sohbet eden ADD Genel Başkanı Batum, seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz, 31 Mart 2019 seçimleri için başarı dileklerini sunan Batum'a nazik ziyareti için teşekkür etti.

Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014