Hizmet devam edecek | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Hizmet devam edecek29.01.2019 13:47

Hizmet devam edecek

Hizmet devam edecek


AK Parti’den yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Adil Çelik, “Hizmetlerin devamı için Ak Parti belediyeciliği devam etmeli” dedi


Bu haber 1577 kez okundu.

CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olarak açıklanan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik,  adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Gazipaşa’nın sorunlarının büyük bir kısmını bitirdiklerini söyleyen Başkan Çelik, geriye kalan kısmını da bitirmeye geldiklerini ifade etti. İkinci 5 yılda yarım kalan hizmetleri tamamlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, büyük projelerin devam edeceğimin müjdesini verdi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız; bizzat Antalya’ya gelerek bizleri onurlandırdı. Bize duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Biz hizmet partisiyiz, ideoloji parti değiliz. Bunu her zaman söyledim. Hizmet yapmaya devam edeceğiz. Bu 5 yılın son 3 yılında çok güzel hizmetler yaptık. İlk 1 buçuk yılda biraz bocaladık. Çünkü bir dünya borç, son derece kötü yönetilmiş bir belediye devraldık.  Allah izin verirse durmak yok yola devam. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bakanlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Daha çok çalışacağız” dedi.

 

SORUNLARI BİLİYORUM

 “Gazipaşa’nın çocuğuyum” diyen Başkan Çelik, ilçenin sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyerek, “En büyük özelliğimiz burada yaşamış olmak. Ben Gazipaşa’nın çocuğuyum, 2011’den beri burada yaşıyorum. Daha önce de burada yaşadım. İlkokulu, ortaokulu, liseyi burada okudum. Gazipaşa’mızın her caddesini, her sokağını, her mahallesini çok iyi biliyorum. Bu 5 yılda da Gazipaşa’nın ihtiyaçlarını çok iyi öğrendim. Sorunları çok iyi inceledik ve irdeledik. Antalya’nın ve Ankara’nın desteğiyle büyük bir kısmını çözdüğümüz sorunların, geriye kalan kısmını bitirmeye geliyoruz. İkinci 5 yılda yarım kalan hizmetlerin devamını yaparak tertemiz bir Gazipaşa yapacağız. 2014’te Yeni Mahalle’de, Gazi Mahallesi’nde insanların ayağını toza, çamura bastırmayacağız demiştik. Bakın bitmek üzere. 53 mahallenin hepsine hizmet verdik. İnşallah 2019-2024 yılları arasında 53 mahallemizde insanlarımızın ayağını toza çamura bulaştırmayacağız. Asfaltla, parkeyle, beton yolla kaplayacağız. Önümüzdeki yılda yol, kaldırım, parke rutin işlerimizden olacak” diye konuştu.

 

BÜYÜK PROJELER GELECEK

Büyük projelere de devam edeceklerini bildiren Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, “Büyük projelerimiz devam edecek. Koru Sahil Projemiz var. Hacı Musa’ya başladık çok hızlı devam ediyoruz. Bu iki ay içinde de çok yol kat edeceğiz. Hibesi bakanlıktan çıktı, geliyor. Uluhendek Projemiz devam ediyor. Evliya Tepesine, Fener Mesire Alanı gibi çok güzel bir proje yapacağız. Onun da yazışmaları bitti.  Otellerimiz; sabahleyin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıkları Genel Müdürü aradı, bu hafta içinde planlarımız onaylanıyor. O müjdeyi de vereceğim. Gazipaşa için her şey güzeldi, çok daha güzel olacak” dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014