Halk rüzgarı Yılmaz’a esiyor | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Halk rüzgarı Yılmaz’a esiyor14.01.2019 13:56

Halk rüzgarı Yılmaz’a esiyor

Halk rüzgarı Yılmaz’a esiyor


Gazipaşa'da partili-partisiz en geniş halk desteğine sahip olduğu gözlenen Mehmet Al Yılmaz coşkusu her yerde devam ediyor. Yılmaz, gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanıyor


Bu haber 1325 kez okundu.

31 MART 2019 yerel seçimleri çalışmalarına arkasına aldığı halk rüzgarıyla devam eden Gazipaşa Belediye Başkanlığı’nın en büyük favorisi Mehmet Ali Yılmaz, toplumun her kesiminden büyük destek ve ilgi görmeye devam ediyor. Gazipaşa’nın dört bir yanını her gün adım adım dolaşan ve gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Belediye Başkan Adayı Yılmaz, karşılaştığı herkesle tokalaşarak hal hatır soruyor. Gece-gündüz yaptığı ziyaretlerinde çocuk, genç ve yaşlılarla sohbet eden Yılmaz, sorunları dinleyip not alıyor. Gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında insana dokunmayı hedeflediğini belirten Yılmaz, "Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın bize gösterdiği ilgi ve sevgi motivasyonumuzu her geçen gün daha çok artırıyor. İlçenin genel sorunları hakkında önemli çözüm projeleri hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz. Gazipaşa ile ilgili düşüncelerimizi ilk ağızdan onlara anlatıyoruz. Ayrıca, gerçekleştirdiğimiz mahalle, esnaf ve ev ziyaretlerinde insanlarla tek tek görüşüp fikirlerini alıyor, isteklerini, taleplerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde, çözüm bekleyen birçok sorun daha bulunduğunu fark ettik. Bu sorunlara ortak akılla çözümler bulabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Gazipaşa halkının bana ve ekibime gösterdiği ilgi, çözümlere ilişkin koyduğu katkı katılımcı belediyecilik anlayışımızla birebir örtüşüyor” dedi.

 

GAZİPAŞA HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK

Esnafı, işçisi, üreticisi, genci ve yaşlısı mutlu olmayan bir kentin insanlarının da mutlu olamayacağını ifade eden Belediye Başkan Adayı Yılmaz,  “Yaşlısından gencine, çocuklardan yetişkinlere, kadınlardan engelli vatandaşlarımıza kadar herkesin hayatını değiştirecek projelerimizi hayata geçireceğiz. Gazipaşa’nın marka bir kent olmasının önündeki engelleri tek tek kaldıracağız. Gazipaşa’da yaşayan her insan, bizim için çok önemli. Hayati ihtiyaçlarını karşılayamayan, geçimini sağlayamayan insanlarımıza ulaşıp, onlara destek olmak bizim görevimiz. Yatırımcıyı teşvik etmek için gereken alt yapıyı hazırlayarak işsizlik problemine çareler üreteceğiz. İlçe halkımızın desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum. 2019 seçimleri sonrası farklı, yaşanabilir ve refah seviyesi yüksek bir Gazipaşa hayalimiz var. Bunları gerçekleştirebilmek için siyasi görüşü ne olursa olsun birlikte hareket etmeliyiz.  Gazipaşa, her şeyin en güzeline layık ve ben, ekibimle birlikte ilçemizi daha güzel yarınlara taşımaya hazırım. Sizler de hazırsanız, haydi hep beraber daha mutlu yarınlar için sandık başına. Halkımızın teveccühüyle, seçimden zaferle çıkacağız" diye konuştu.

 

OYUMUZ MEHMET ALİ YILMAZ’A

CHP Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Yılmaz, arkasına aldığı halk rüzgarıyla yoluna devam ederken değişik kitlelerden ve siyasetin önemli köşe taşlarından da kesintisiz yoğun destek sürüyor. Yaşlısından gencine kadar 7'den 70'e herkesin gönlüne girmeyi başaran Belediye Başkan Adayı Yılmaz'ın kendileri için bir fırsat olduğunu dile getiren vatandaşlar ise, "Oyumuzu bu güler yüzlü, çalışkan, beyefendi ve dürüst kişiliği olan Mehmet Ali Yılmaz kardeşimize vereceğiz. Bize seçim zamanı ziyarete gelen değil, her zaman yanımızda olacağını hissettiren başkan lazım. O nedenle, oyumuz Mehmet Ali Yılmaz'a" dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014