GAZİ’YE ŞANLI GELİYOR | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> GAZİ’YE ŞANLI GELİYOR25.01.2019 14:29

GAZİ’YE ŞANLI GELİYOR

GAZİ’YE ŞANLI GELİYOR


Gazi Mahallesi Muhtar adayı Ümmü Şanlı, seçimlere iddialı bir şekilde hazırlandığını belirterek, “Tek derdim mahalle ve ilçeme hizmet etmek. Ümmü Şanlı başladığı hiçbir işi yarım bırakmaz” dedi


Bu haber 1793 kez okundu.

31 MART 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Gazi Mahallesi’nden muhtar adayı olan Minik Serçe Kuaför sahibi Ümmü Şanlı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gazipaşa halkının yakından tanıdığı, ilçenin sevilen esnaflarından biri olan Kuaför Ümmü Şanlı’ya destek ise her geçen gün artıyor. Gazi Mahallesi’nde çalmadık kapı bırakmayan Ümmü Şanlı’ya kadınlar başta olmak üzere her kesimden büyük destek geliyor. Mücadeleci kişiliği, dürüst ve çalışkanlığı ile muhtar adayları arasında en çok ilgi gören isimlerin başında gelen Ümmü Şanlı,  Gazipaşa’nın ilk kadın muhtarı olacağını söylüyor. İlçenin sorunları için yıllardır mücadele veren Ümmü Şanlı, yaptığı ev ziyaretleri ve çalışmalarla rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alıyor.

 

ÇALIŞMAKTAN KORKMUYOR

Geçtiğimiz yıllarda mahallesine ve Gazipaşa’ya yapılacak olan hizmetleri yakından takip eden muhtar adayı Şanlı, Gazipaşa’ya Fen Lisesi açılması için büyük mücadeleler verdi. 2013, 2014 ve 2015 yıllarında ilçeye fen lisesi kazandırmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Gazipaşa Kaymakamlığı’na, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Milli Eğitim Bakanlığı’na ve Toplu konut İdaresi Başkanlığı’na defalarca dilekçe yazan Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Ümmü Şanlı, Gazipaşa Fen Lisesi’nin ilçeye kazandırılmasında büyük emekler harcadı.

 

KADINLARIN SESİ OLACAĞIM

Muhtar Adayı Şanlı, yıllardır mahallenin hak ettiği hizmetleri alamadığını belirterek bu yola çıktığını söyledi. Gazi Mahallesi için birçok projesinin olduğunu belirten Şanlı, “Gazi Mahallesi ilçenin merkez mahallelerinden birisi. Mahallemiz hizmetin en iyisine layık. Mahallemize daha iyi hizmetler getirmek için mücadele edeceğim. Kadının çalışma gücünü ve azmini göstererek tüm kadınların sesi olacağım” dedi. Gazi Mahallesi’ne klasik hizmetlerin dışında yeni bir anlayışla sosyal projeler yapacağını belirten Ümmü Şanlı, Gazipaşa’nın herhangi bir noktasına yaşlılar yurdu yaptırmak istediğini söyledi. Yaşlılar yurdunun seçim vaatleri arasında bulunduğunu söyleyen Şanlı, “Bakıma muhtaç, kimsesiz yaşlılarımızın her türlü bakım ve ihtiyaçlarının karşılandığı bir yaşlılar yurdu yaptırmak istiyorum. Bu vaadimi gerçekleştirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çünkü hastaneye gittiğim zaman her zenginin başında kendine hasta bakıcısı olduğunu görüyorum. Ama kendi halinde hastanede yatan kişiler de var. Onlar için yaşlılar yurdu istiyorum. Bunun için yoldayım, inşallah başarırım. Halkıma güveniyorum, zaten seçmen beğenirse bizlere oy verecek. Kazanırsam Gazipaşa’da bir şeyler değişecek” dedi. Mahallesine yakışan bir muhtar olmak istediğini sözlerine ekleyen Şanlı, Gazi Mahallesi sakinlerinden destek istedi.


Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014