ADD İbradı yolcusu | Gazipaşa Gazetesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ADD İbradı yolcusu29.01.2019 13:48

ADD İbradı yolcusu

ADD İbradı yolcusu


ATATÜRKÇÜ Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi, derneğin kurucu genel başkanı olan hukukçu ve siyaset adamı Muammer Aksoy’u, ölümünün 29. yıldönümünde memleketi İbradı’da anacak.


Bu haber 1523 kez okundu.

ATATÜRKÇÜ Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi, derneğin kurucu genel başkanı olan hukukçu ve siyaset adamı Muammer Aksoy’u, ölümünün 29. yıldönümünde memleketi İbradı’da anacak. İbradı Belediyesi ve İbradı ADD Muammer Aksoy Şubesi tarafından düzenlenecek anma etkinliklerine Antalya ve ilçelerinin yanı sıra Türkiye'nin dört bir yanından da katılımcıların gelmesi bekleniyor. Perşembe günü saat 11.00’de İbradı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek anma etkinliğine Gazipaşa ADD Şubesi de kalabalık bir grupla katılacak.

ADD Şube Başkanı Fehmi Tuncer, derneğin kurucu genel başkanı olan Prof. Dr. Muammer Aksoy’u aradan geçen uzun yıllara rağmen unutmadıklarını söyledi. Acılarının ilk günkü tazeliğini koruduğunu söyleyen ADD Şube Başkanı Tuncer, “Kurucu genel başkanımız Prof. Dr. Muammer Aksoy, ölümünün 29. yıldönümünde memleketi İbradı’da anacağız. ADD Gazipaşa Şubesi olarak anma etkinliklerine katılacağız. Perşembe günü sabah erken saatlerde yola çıkarak İbradı’ya gideceğiz. Anma etkinliklerine öğrencilerimiz ve üyelerimizde katılacak. Bu vatan için canını feda eden hiçbir demokrasi şehidimizi unutmayacağız” dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu
http://www.gazipasagazetesi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright Gazipaşa Gazetesi 2014